Font Size

Profile

Cpanel

Wizyta studyjna

W dniach 31.03.2014 – 04.04.2014 Zespół Szkół Ekonomicznych w Zielonej Górze gościł kadrę kierowniczą i specjalistów w zakresie edukacji z następujących państw: Austria, Holandia, Niemcy, Macedonia, Norwegia oraz Słowacja. Wizyta studyjna zorganizowana została w ramach programu „Uczenie się przez całe życie”.
Celem wizyty było poznanie systemu kształcenia zawodowego obowiązującego w poszczególnych państwach w celu podnoszenia jakości kształcenia zawodowego. Uczestnicy wizyty studyjnej brali udział w licznych dyskusjach, których tematyka obejmowała min.: zagadnienia praktyk zawodowych jako form zwiększających perspektywy zatrudnienia na europejskim rynku pracy, rolę doradztwa zawodowego w placówkach oświatowych, wykorzystywanie funduszy unijnych w kształceniu zawodowym.
Wizyta studyjna zorganizowana przez Zespół Szkół Ekonomicznych w Zielonej Górze pokazała gościom, iż wspólne działanie i wysiłek procentuje. Podczas trwania wizyty można było przyjrzeć się warsztatowi pracy nauczycieli, wymienić doświadczenia i opinie z wszystkimi uczestnikami wizyty i kadrą zarządzającą.

Podczas pięciodniowego pobytu pogoda sprzyjała, a sympatyczni i pełni poczucia humoru goście mamy nadzieję jeszcze nas odwiedzą.
W galerii zamieszczone zostały zdjęcia z przebiegu wizyty studyjnej.

Karolina Świder