Font Size

Profile

Cpanel

Konsultacje

KONSULTACJE NAUCZYCIELSKIE

Nauczyciel

Dzień

Godzina

Sala

Ast Agata

wtorek

15.00

102a

Białostocka Anna

czwartek

15.10

312

Bisak Magdalena

poniedziałek

15.00

106

Bogacz-Szczepańska Barbara

 wg potrzeb  po uzgodnieniu z zainteresowanymi   po uzgodnieniu z zainteresowanymi

Chamera Łukasz

wtorek

15.00

pokój nauczycielski

Dobrzańska Iwona

wtorek

15.00

16

Dużyja Ryszard

poniedziałek

15.00

pokój nauczycielski

Gniazdowska Marzanna

wtorek

15.00

sala nr 7

Hill-Pauch Alicja

wg potrzeb uczniów

po uzgodnieniu z zainteresowanymi

pokój nauczycielski

Hołysz Renata

 czwartek  16.00  108

Horbacz Marita

czwartek

        15.00

16

Horobińska Ewa

piątek

16.50

16

Jasiak Anna

poniedziałek

15.00

304

Jeżycka Aneta

czwartek

15.00

202

Kozikowska Aleksandra

czwartek

15.00

202

Krot Oleg

wg potrzeb uczniów

po uzgodnieniu z zainteresowanymi

pokój nauczycielski

Kruszelnicka Karolina

urlop zdrowotny

Kruszelnicki Sławomir

czwartek

15.00

301

Krzymiński Mariusz

piątek lub po uzgodnieniu terminu

15.05

306

Ksepko Anna

czwartek

15:00

313

Kwacz Aleksandra

wtorek

15.00

107

Lachowicz Piotr

wg indywidualnych potrzeb uczniów

po uzgodnieniu z uczniami

pokój nauczycielski

Lewandowska Anna

wtorek

15.00

108

Lewandowska Helena

czwartek

15.00

310

Łęc Grażyna

     

Mackojć Marta

czwartek

15.00

pokój nauczycielski

Malinowska Ewa

wtorek

15.00

300

Matuszczak-Dziok Aleksandra

Wg.potrzeb uczniow

Wg potrzeb uczniow

 

Michalewski Dominik

piątek

15.10

6

Michalik-Pietraszak Joanna

urlop zdrowotny

Mielnik Urszula

czwartek

15.00

205

Mleczkowska Agnieszka

czwartek lub wg potrzeb uczniów

15.00

 

Motyka-Kasperek Beata

wtorek

14.15

205

Mrozkowiak Sandra

wtorek

15.00

307

Muszkieta-Stawczyk Renata

poniedziałek

15.00 - 16.00

111

Najdek Krzysztof

poniedziałek

15.10

302

Nowak Iwona

wg indywidualnych potrzeb uczniów

114

Nużyński Szymon

poniedziałek

15.10

208

Omieczyński Paweł

piątek

15:00

205

Pacholska-Łukasik Beata

piątek

14.15-15.00 i od godz.16.45

16

Panasiuk Beata

czwartek

15:10

105

Paś Andrzej

wg potrzeb uczniów

po uzgodnieniu z zainteresowanymi

pokój nauczycielski

Poniedziałek Katarzyna

wtorek

15.05

311

Powchowicz Beata

poniedziałek

15.05

308

Probużańska-Żmuda Dominika

     

Prońko Małgorzata

czwartek

15.00

pokój nauczycielski

Pszonka Jadwiga

czwartek

15.05   

201

Puk Hubert

wg potrzeb uczniów

po uzgodnieniu z zainteresowanymi

203

Rusinek Agnieszka

wg potrzeb uczniów

po uzgodnieniu z uczniami

209

Ruta-Suwała Anna

czwartek

15.05

 

Salewicz Joanna

poniedziałek

15.00

208

Sawicka-Semik Dorota

wtorek

15.05

104

Sąsiadek Monika

piątek

15.00

16

Siembida Agnieszka

czwartek

15.00

213

Skalski Piotr

czwartek

15.00

pok. nauczycielski

Szalek Sylwia

czwartek

15.00

303

Świder Karolina

wg potrzeb uczniów

15.00

pok. nauczycielski

Świdkiewicz Joanna

czwartek (co 2 tygodnie)

      7.45-9.25

17

Świtek Przemysław

piątek

15.00

16

Taraszkiewicz Karol

czwartek

15.05

210

Tchórzewski Piotr

środa

16.50

16

Uljasz Beata

wtorek lub wg potrzeb uczniów

14.15

pok. nauczycielski

Wagner Jarosław

piątek

15.00

pokój nauczycielski

Waligórska- Popiłka Agnieszka

piątek

15.00

17

Wiśniewski Wojciech

środa

15.05

6

Wójcik Sylwia

środa

15.10

305

Ziembińska-Maj Dorota

środa

15.00

204