Font Size

Profile

Cpanel

2018.04.17 - WIELKIE ZWYCIĘSTWO – Natalia Charowska po raz kolejny laureatką Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej

W dniach 9-12 kwietnia 2018 r. w Zespole Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu odbył się etap centralny X. Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Sportu i Turystyki.  

OWH zd1 OWH zd2 OWH zd3

W finale uczestniczyło 34 najlepszych uczniów z klas hotelarskich z całego kraju, którzy zostali wyłonieni w trakcie zmagań w eliminacjach okręgowych. Etap centralny olimpiady był podzielony na dwie części. Pierwsza składała się z testu zawierającego 60 pytań zamkniętych. Druga część polegała na obsłudze gości w recepcji hotelowej w wybranym języku obcym oraz na obsłudze gościa w restauracji hotelowej

OWH zd4 owh zd5

 Do etapu centralnego zakwalifikowała się uczennica Natalia Charowska, która uzyskała po raz kolejny tytuł jedynej laureatki
X. Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej z województwa lubuskiego.

Uczestnikom  olimpiady  zapewniono  wiele  atrakcji  m.in.:  zajęcia  integracyjne, pokazy i warsztaty gastronomiczne (m.in. flambirowanie potraw, przygotowanie sushi), wycieczki do nowoczesnych kołobrzeskich hoteli Marine Hotel***** i Diune Hotel&Resort*****.

OWH zd6 OWH zd7
 OWH zd8 OWH zd9

Gratulujemy Natalii uzyskania tytułu laureatki X. Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej i życzymy kolejnych sukcesów, a także trzymamy kciuki za powodzenie na maturze .

Beata Powchowicz
Zespół Nauczycieli Hotelarstwa i Turystyki