Font Size

Profile

Cpanel

2018.04.09 - LOGISTYCY NA WYCIECZCE W SWISS KRONO

Dnia 27 marca 2018 roku uczniowie klasy 1 gls i 3 ces wraz z opiekunami p. Martą Mackojć, p. Renatą Hołysz i p. Piotrem Skalskim odwiedzili firmę SWISS KRONO Sp. z o. o. w Żarach. Firma od 1994 roku funkcjonuje jako jeden z największych na świecie producentów płyt i wyrobów drewnopochodnych.

Logistycy zwiedzali zakład, poznali proces produkcji paneli podłogowych. Mieli okazję poznać produkty firmy, w tym zupełnie nowy produkt – walldesign – który dopiero pojawia się w sprzedaży.
Bardzo ważnym punktem wycieczki była wizyta w nowiutkim niedawno otwartym w pełni zautoamtyzowanym magazynie wysokiego składowania. Magazyn, którego wysokość odpowiada wysokości 10-piętrowego budynku zrobił na wszystkich ogromne wrażenie.

Dzięki tej wycieczce uczniowie wzbogacili swoją wiedzę teoretyczną i poznali praktyczną stronę zawodu logistyka. Kto wie, może kiedyś, któryś z nich dołączy do grupy pracowników SWISS KRONO…

logiastycy w swwiskrono

Komisja Nauczycieli Przedmiotów Logistycznych i Spedycyjnych