Font Size

Profile

Cpanel

2018.04. Maciej Maciejewski laureatem konkursu "Ośmiu wspaniałych"

Miło mi poinformować, że uczeń kl.4 g Maciej Maciejewski został laureatem w Samorządowym Konkursie Nastolatków „Ośmiu wspaniałych.” Uroczystość podsumowująca miejską edycję odbyła się 5 kwietnia 2018 r. w Sali Ślubów zielonogórskiego Ratusza. Maciek został wyróżniony za szczególne zaangażowanie w wolontariat i odebrał z rąk Pani wiceprezydent W. Haręźlak i naczelnika oświaty Pana Jarosława Skorulskiego dyplom, odznakę i nagrodę rzeczową.
Organizatorem konkursu był Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zielonej Górze.

maciej 1 maciej 2

macieja dyplom

Maćkowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

                                                                                                                             A. Przemyślańska