Font Size

Profile

Cpanel

2018.03.28 - Dzień Otwarty Środowiskowego Centrum Doradztwa Zawodowego!

Dzień Otwarty naszego Centrum od wielu już lat cieszy się wzrastająca popularnością.

W tym roku odbył się 27 marca w godzinach od 8:00 do 15:00 .Szkolni doradcy zawodowi, którymi są Agnieszka Czajka, Anna Przemyślańska oraz Marta Macała udzielali porad zainteresowanym uczniom III klas gimnazjum. Odwiedziło nas kilkudziesięciu młodych ludzi z gimnazjów z terenu Zielonej Góry i nie tylko. Przyjechała do nas młodzież z Krosna Odrzańskiego, Chynowa i Otynia.

dzień centrum 1 dzień centrum 3

dzień centrum 5

Podczas indywidualnego spotkania uczniowie określali swój profil zainteresowań, predyspozycje zawodowe, umiejętności umysłowe, typ temperamentu. Diagnoza przeprowadzona była za pomocą licencjonowanych testów. Doradcy przekazywali także informacje na temat typów szkół, kierunków kształcenia oraz zasad rekrutacji.

dzień centrum 2 dzień centrum 4

Szkolni doradcy zawodowi