Font Size

Profile

Cpanel

2018.03.13 - Ekonomik na Targach Edukacyjnych “Absolwent 2018”

W dniach 6-7 marca w hali sportowej przy ul. Cyryla i Metodego już po raz kolejny odbyły się Targi Edukacyjne “Absolwent”. Nie zabrakło na nich naszej szkoły. Reprezentujący ją uczniowie i doradcy zawodowi udzielali zainteresowanym informacji na temat oferty edukacyjnej.

targi absolwent 12018

Pytania, które padały dotyczyły kierunków kształcenia, zasada naboru, praktyk, dodatkowych kursów, itp. Wśród odwiedzających nasze stoisko byli przede wszystkim gimnazjaliści, ale podchodzili również rodzice, pedagodzy i wychowawcy. Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami udało nam się przekonać do siebie przynajmniej część młodzieży i już niedługo zobaczymy się ponownie, tym razem w murach “Ekonomika”!

targi absolwent 2 2018 targi absolwent 3 2018

Więcej zdjęć >>> Album                                                                                                                 

doradcy zawodowi