Font Size

Profile

Cpanel

2018.02.12 - Zawody okręgowe XLIV Olimpiady Geograficznej

W dniach 9-11 luty w Koszalinie odbyły się zawody okręgowe XLIV Olimpiady Geograficznej, w których naszą szkołę reprezentowała Natalia Charowska z klasy IV ch.

olimpiada geograficzna 2 olimpiada geograficzna 1

W zawodach startowało 67 uczniów z województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Natalia pokonała wielu z nich, niestety nie zakwalifikowała się do zawodów centralnych. Bardzo dziękuję Natalii za wysiłek, który włożyła w przygotowanie się do olimpiady. Dodam jeszcze, że była pierwszą uczennicą naszej szkoły od wielu lat, która zakwalifikowała się do drugiego etapu zawodów i „przetarła szlaki” dla wszystkich chętnych, którzy chcieliby w przyszłości spróbować swoich sił w tej niezwykle trudnej i prestiżowej olimpiadzie.

olimpiada geograficzna 3pg

Aleksandra Kozikowska