Font Size

Profile

Cpanel

2018.02.09 - Młoda krew ratuje życie

5 lutego b.r. młodzież naszej szkoły oddała krew. Do akcji przyłączył się również pan K.Taraszkiewicz.

Stację krwiodawstwa urządzono w szkolnej świetlicy. Chętnych było bardzo wielu, krew oddało 22 osoby, które spełniły surowe wymogi formalne.
Dziękuję bardzo za wzięcie udziału w akcji, zaznaczając z satysfakcją, że nasi uczniowi po raz kolejny mocno zaangażowali się w nią. Zabieg był bezbolesny, a każda osoba otrzymała ustawowy ekwiwalent.

krew 2018 1 krew 2018 2

Przypominam, że chętni, którzy z różnych względów nie mogli oddać tego dnia krwi, mogą to uczynić od pon. do pt. w godz. od 7.00—14.00 w Stacji Krwiodawstwa przy ulicy Zyty 21 w Zielonej Górze.                                          

Więcej zdjęć >>> ALBUM

Anna Przemyślańska