Font Size

Profile

Cpanel

2018.02.07 - Maturzyści - co dalej?

Początek drugiego semestru to czas, kiedy maturzyści coraz intensywniej zaczynają zastanawiać się, co dalej? Z podpowiedzią przychodzą im uczelnie wyższe, które starają się zachęcić przyszłych absolwentów do studiowania na swoich kierunkach. Dwie z nich: Uniwersytet SWPS z Wrocławia oraz Wyższa Szkoła Bankowa z Poznania w ostatnich dniach odwiedziły naszą szkołę, aby opowiedzieć co maja do zaoferowania. W trakcie spotkania zostały poprowadzone również krótkie wykłady na temat radzenia sobie ze stresem i autoprezentacji, co niewątpliwie również przyda się maturzystom!

Uczelniewyzsze 1 Uczelniewyższe 2

Wszystkim życzymy powodzenia na egzaminie dojrzałości i dobrych wyborów!

                                                                                                                                                             Doradcy zawodowi