Font Size

Profile

Cpanel

2018.01.30 - Zajęcia praktyczne w Hotelu AMADEUS***

Dnia 19 stycznia 2018 r. uczniowie kl. 2 ch wraz z p. Beatą Powchowicz w ramach poznania technik pracy w hotelarstwie odbyli wycieczkę do Hotelu Amadeus***, który znajduje się na ul. Jedności 87A w Zielonej Górze. Była to już ich kolejna wycieczka do obiektu hotelarskiego.

Amadeus 1 Amadeus 2

Uczniowie mieli okazję zobaczyć restaurację oraz różne rodzaje jednostek mieszkalnych. Mogli poznać właściciela Hotelu, który oprowadził ich po obiekcie oraz udzielał szczegółowych odpowiedzi na zadawane pytania. 

Amadeus 3 Amadeus 4

Hotel Amadeus*** jest położony w samym sercu Zielonej Góry. Obiekt proponuje gościom noclegi w 24  unikalnych pokojach (18 pokoi dwuosobowych, 2 pokoje rodzinne typu studio, 2 Apartamenty składające się z sypialni i salonu, 1 Apartament Prezydencki składający się z sypialni, salonu, łazienki dodatkowo wyposażonej w jacuzzi oraz 1 Apartament “Wieża”).

amadeus 5 Amadeus 6

Hotel Amadeus oferuje  również  salę konferencyjną z możliwością wynajęcia sprzętu konferencyjno-multimedialnego dla 150 osób, dwie małe sale konferencyjne dla 20 osób oraz jedną salę dla 10 osób. W Restauracji Hotelu Amadeus można zorganizować przyjęcia okolicznościowe tj. chrzciny, komunie, wesela itp.

Uczniowie byli zachwyceni wycieczką i z niecierpliwością czekają na kolejne takie wyjście.

Roksana Masłowska, kl. 2 ch