Font Size

Profile

Cpanel

2018.01.25 - NATALIA CHAROWSKA w finale X. Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej

W dniu 8 stycznia 2018 r. w Poznaniu odbył się etap okręgowy X. Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Katarzyna Marczewska z kl. III dh oraz Natalia Charowska z kl. IV ch pod kierunkiem p. Beaty Powchowicz. Zadaniem uczniów było rozwiązanie testu z zakresu hotelarstwa i tematyki wiodącej, składającego się z 60 pytań zamkniętych.

X olimpiada hotelarska 1 X olimpiada hotelarska 2

Niezmiernie miło nam poinformować, iż do etapu centralnego zakwalifikowało się 30 najlepszych uczniów z dziewięciu okręgów, w tym nasza uczennica NATALIA CHAROWSKA, która zajęła siódme miejsce w Polsce, pokonując prawie 360 uczniów z całej Polski.

Jednocześnie informujemy, że uczennica Katarzyna Marczewska zajęła czterdzieste miejsce w kraju i zabrakło jej niewiele, aby uzyskać awans do etapu centralnego.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za powodzenie Natalii w etapie centralnym, który odbędzie się w dniach 9-12 kwietnia 2018 r. w Kołobrzegu.

Zespół Nauczycieli Hotelarstwa