Font Size

Profile

Cpanel

2018.01.20 - Wizyta hotelarzy w CITY BOUTIQUE HOTEL w Zielonej Górze

Dnia 12 stycznia 2018 r. uczniowie z kl. 2 ch wraz z opiekunem p. Beatą Powchowicz wybrali się na zajęcia praktyczne do prestiżowego obiektu hotelarskiego – CITY BOUTIQUE HOTEL, który znajduje się przy ul. Żeromskiego 23 w Zielonej Górze.

CITY BOUTIQUE HOTEL 1 CITY BOUTIQUE HOTEL 2
CITY BOUTIQUE HOTEL 3 CITY BOUTIQUE HOTEL 4

Uczniowie mieli okazję zobaczyć dobrze wyposażone wnętrze hotelu m.in. jednostki mieszkalne oraz salę śniadań oraz uzyskać informacje nt. historii hotelu. CITY BOUTIQUE HOTEL to klimatyczne i magiczne miejsce, usytuowane w sercu Zielonej Góry, które od 106 lat przygląda się temu jak zmienia się piękny zielonogórski deptak. Otoczenie Hotelu wciąż się zmienia, jednak budynek samego Hotelu pozostaje wierny tradycjom i swoim korzeniom.

CITY BOUTIQUE HOTEL 5 CITY BOUTIQUE HOTEL 6
CITY BOUTIQUE HOTEL 7 CITY BOUTIQUE HOTEL 8

Warto się tutaj zatrzymać i poczuć magię tego miejsca. Hotel nie posiada własnej restauracji i świadczy usługi w standardzie bed&breakfast, proponując Gościom korzystanie z położonych w bliskiej okolicy restauracji. Pokoje zostały wyposażone i zaprojektowane w taki sposób by zapewnić wypoczynek i dobre warunki do pracy.

CITY BOUTIQUE HOTEL 9 CITY BOUTIQUE HOTEL 10
CITY BOUTIQUE HOTEL 11 1CITY BOUTIQUE HOTEL 12

Śmiało możemy przyznać, że czekamy na kolejne zajęcia poszerzające naszą wiedzę na temat zielonogórskich obiektów hotelarskich. 

Natalia Hirko, kl. 2 ch