Font Size

Profile

Cpanel

2018.01.15 - Etap Okręgowy XXXI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

W miniony piątek tj. 12 stycznia br. w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze odbył się etap okręgowy XXXI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej do którego przystąpiło 100 najlepszych uczestników etapu szkolnego z okręgu lubuskiego. Naszą szkołę w tym etapie reprezentowali Sylwia Bieleninik z klasy 3 AE oraz Szymon Wilk z klasy 2 BE.

XXXI OWE 2 XXXI OWE 3

Zawody okręgowe miały charakter pisemny i składały się z trzech elementów:

  • jednego pytania o charakterze ogólnym nawiązującego do hasła przewodniego Olimpiady,
  • zadania z analizy finansowej,
  • 30 pytań testowych (każde z jedną prawidłową odpowiedzią).
XXXI OWE 1 XXXI OWE 4

Przekazanie przez Komitet Główny pisemnych zawiadomień uczestnikom Olimpiady o zakwalifikowaniu do zawodów III stopnia (centralnych) wraz z informacjami dotyczącymi przebiegu tych zawodów ma nastąpić do 28 lutego2018 r.

 XXXI OWE 5Wraz z Sylwią i Szymonem czekamy na wyniki