Font Size

Profile

Cpanel

2018.01.03 - Podziękowania za Szlachetną Paczkę

Nadeszły podziękowania od rodziny i wolontariusza za paczki, które mogliśmy dzięki hojności całej społeczności szkolnej przekazać potrzebującej rodzinie w ramach akcji „Szlachetna Paczka”. Dziękujemy klasom: 1b,1f, 1g,1e, 2f, 2g, 2c, 2d, 3e.3f, 4a, 4h oraz ich wychowawcom .Rodzina była bardzo zaskoczona dużą ilością paczek. Szczególnie ucieszyły ją paczki z żywnością i odzieżą. Wielka radość była także z torebki, zabawek i słodyczy. 

szlachetna paczka 2017

Organizatorzy: Wolontariat i Samorząd Szkolny

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/52/SzlachetnaPaczka.jpgPodziękowania za Szlachetną Paczkę

Nadeszły podziękowania od rodziny i wolontariusza za paczki, które mogliśmy dzięki hojności całej społeczności szkolnej przekazać potrzebującej rodzinie w ramach akcji „Szlachetna Paczka”. Dziękujemy klasom : 1b,1f,1g,1e,2f,2g.,2c,2d,3e.3f,4a,4h,oraz ich wychowawcom .Rodzina była bardzo zaskoczona dużą ilością paczek. Szczególnie ucieszyły ją paczki z żywnością i odzieżą .Wielka radość była także z torebki, zabawek i słodyczy.

                                                                         Organizatorzy: Wolontariat i Samorząd Szkolny

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

ły