Font Size

Profile

Cpanel

2017.12.04 - 42. Olimpiada Języka Agielskiego

13 listopada 2017r. uczniowie naszej szkoły pisali etap szkolny prestiżowej 42 Olimpiady Języka Angielskiego, zorganizowanej przez Wyższą Szkołę Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego z Poznania.
W tej niezwykle wymagającej olimpiadzie przedmiotowej wzięło udział 10 uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych.

Najlepszy wynik uzyskał uczeń klasy 4ae Sebastian Zacharski.

arkusze olimpiada j.angielskiego Olimpiada Języka Ang. 1

Biorąc pod uwagę restrykcyjny sposób oceniania Olimpiady oraz to, że poziom trudności testu znacznie przewyższa poziom wymagań przy rekrutacji na studia filologiczne, uczeń uzyskał przyzwoity wynik, który nie pozwolił jednak awansować do etapu okręgowego.

Olimpiada Języka Ang. 3 olimpiadaj. ang. 3

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w etapie szkolnym 42 Olimpiady Języka Angielskiego i zapraszamy na eliminacje szkolne w przyszłym roku szkolnym.

Komisja Języków Obcych