Font Size

Profile

Cpanel

2017.11.12 - Złoty Medal Mistrzostw Miasta w unihokeju dziewcząt

W dniu 7 listopada  2017 roku na parkiecie hali sportowej na Chynowie rozegrano finał  Mistrzostw Zielonej Góry w unihokeju dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. W gronie drużyn walczących o tytuł mistrzowski obok naszej reprezentacji znalazły się zespoły  III LO, V LO i  sportowej ”Siódemki.” Sukces naszych reprezentantek nie przyszedł łatwo, a drogę jaką musiały przejść dziewczęta, by stanąć na najwyższym stopniu  podium pokazuje tabela wyników...>>> TABELA

Złota drużyna wystąpiła w składzie: Weronika Szozda kl.IVae, Karolina Bandiak i Klaudia Drozdowska z kl.IVgl, Ewa Pawełczak  i Aleksandra Borczuk  z kl.IVbe, Julia Mudrecka kl.IIIae, Paulina Kaptur kl.IIIbe, Monika Krieger kl.IIae  oraz Magda Kulczycka kl.Iae  i  Anna Kulczycka kl.Iel (startująca w eliminacjach i barażach).

ZŁOTA DRUŻYNA Z EKONOMIKA

ZŁOTA DRUŻYNA Z EKONOMIKA - FOTO JANUSZ DOPIERAŁA

Więcej zdjęć >>> MOSiR Zielona Góra

Zawodniczkom gratulujemy  sukcesu i życzymy  powodzenia w zawodach rejonowych.