Font Size

Profile

Cpanel

2017.11.12 - Klub Wsparcia Rówieśniczego

Udział w naszej grupie umożliwia zaspokojenie potrzeby akceptacji, aprobaty i uznania oraz daje poczucie przynależności do większej społeczności. Relacje w naszej grupie rozwijają towarzyskość, zdolność empatii, solidarność, uczą dyskrecji, pobudzają do rozwoju własnych zainteresowań i podbudowują poczucie własnej wartości. Nasze działania ukierunkowane są na uczniów mających „kryzys”, problemy z nawiązywaniem kontaktów społecznych, problemy edukacyjne i inne. Zależy nam, aby ich wspierać i dyskretnie im towarzyszyć w zmaganiu się z ich trudnościami.

Członkami naszej grupy są: Agnieszka Paździora kl Idt, Wiktoria Dybcio kl Idt, Agata Kornacka kl IIae, Oliwia Hołowińska kl Idt, Klaudia Suska kl I dt oraz Denis Kufel kl IIgs, który jest liderem grupy.

klub wsparcia 1 klub wsparcia 2

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby zrobić coś dobrego dla swoich rówieśników, dołączcie do nas. W tej chwili potrzebujemy także uczniów, którzy mogliby pomagać swoim kolegom w matematyce i językach obcych.

Opiekun grupy
Agnieszka Czajka

Zapisz

Zapisz