Font Size

Profile

Cpanel

2017.11.07 - AKCJA WOLONTARIATU

sloneczko26 pażdzienika b.r .w hali MOSIR odbył się turniej ,,Bocci’’, podczas ,którego nasi uczniowie pomagali sędziując. Organizatorem spotkania był Integracyjny Klub Sportowy ,,Zieloni”, który działa na rzecz osób z niepełnosprawnością ruchową. Boccia to paraolimpijska dyscyplina sportowa, wywodząca się od włoskiej gry w bule-bocce. Posiada walory sportowo-rehabilitacyjne.

bocci 1

W turnieju osobom niepełnosprawnym pomagali: Anna Lodzińska 2d, Maja Roszak 2d, Klaudia Szambelan 2d, Kevin Tarach 2d, Klaudia Marzec 2c, Roksana Szczepankiewicz 2c, Ewelina Król 2c, Dominika Mróz 2c, Wiktoria Matoga 2d, Oliwia Bogdanowicz 2d, nad pracą uczniów czuwała pani Marita Horbacz.

A. Przemyślańska

Zdjęcia >>>Album

Zapisz

Zapisz

Zapisz