Font Size

Profile

Cpanel

2017.11.02 - Szkolny Konkursu Języka Angielskiego - wyniki

10 października 2017 roku w Zespole Szkół Ekonomicznych w Zielonej Górze, odbyła się I edycja Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego zorganizowanego przez nauczycieli języka angielskiego. Szkolne zawody miały na celu wyłonić najlepszych uczniów, którzy mogliby godnie zaprezentować naszą szkołę w konkursach i olimpiadach językowych. Konkurs był jednocześnie eliminacją do zmagań międzyszkolnych. Wzięło w nim udział 29 osób.

 Olimpiada języka angielskiego 2

Test składał się z typów zadań najczęściej spotykanych podczas dwóch najpopularniejszych i najtrudniejszych ogólnopolskich rozgrywek językowych, tj. Olimpiady Języka Angielskiego oraz konkursu „Pokaż nam język”. Poziom trudności zadań dopasowano do wymagań stawianych uczestnikom tych właśnie zmagań. Typy zadań, z którymi zmierzyli się nasi uczniowie były następujące: test wyboru, tłumaczenie fragmentów zdań na język angielski, wstawianie brakujących słów, transformacje gramatyczne, czasy gramatyczne oraz czytanie ze zrozumieniem. Za przygotowanie zadań odpowiadali nauczyciele, tj. Mariusz Krzymiński, Agnieszka Rusinek oraz Wojtek Wiśniewski. Za sprawdzanie prac oraz opiekę merytoryczną odpowiedzialni byli nauczyciele języka angielskiego.

Mamy przyjemność poinformować, że zwycięzcą konkursu został KACPER WIŚNY z klasy 3AE, który zdobył aż 63 punkty na 70 możliwych, uzyskując 90% skuteczności!

Dyplom Kacper Wisny Dyplom Sebastiaan zacharski Dyplom Jakub pulik

  zwyciecy konkursu j.angielskiego

A oto klasyfikacja TOP 10, osób zakwalifikowanych do wzięcia udziału w szkolnym etapie 42 OLIMPIADY JĘZYKA ANGIELSKIEGO - 13 LISTOPADA 2017 o 9.00 (60 minut).

1. Kacper Wiśny 3ae 63 pkt (90%)

2. Zacharski Sebastian 4a 52 pkt (74%)

3. Jakub Pulik 2el 45 pkt (64%)

4. Jędrzej Szymkowiak 3be 42 pkt (60%)

5. Wasyluk Hubert 4hl 41 pkt (59%)

6. Kuba Adamczyk 2fl 40 pkt (57%

7. Maria Bolarczyk 3et 37 pkt (53%)

8. Albert Neckar 3et 37 pkt (53%)

9. Hubert Majchrzak 2el 37 pkt (53%)

10. Magdalena Mastalerz 2dt 35 pkt (50%)

Fotorelacja >>> ALBUM

Mariusz Krzymiński
Komisja Nauczycieli Języka Angielskiego