Font Size

Profile

Cpanel

2017.10.31 - Młodzież z Ekonomika w SWISS KRONO Sp. z o. o. w Żarach

Dnia 24 października 2017 roku uczniowie Ekonomika wraz z opiekunami p. Hubertem Pukiem, p. Anną Ruta - Suwała i p. Sławomirem Kruszelnickim skorzystali z zaproszenia i zwiedzili firmę SWISS KRONO Sp. z o. o. w Żarach. Firma od 1994 roku funkcjonuje jako jeden z największych na świecie producentów płyt i wyrobów drewnopochodnych.
Uczniowie zwiedzali zakład łącznie z liniami produkcyjnymi, poznali wszystkie etapy produkcji paneli podłogowych. Wizytę zakończył specjalny wykład dla logistyków i ekonomistów, podczas którego dowiedzieli się, z czym wiąże się sprzedaż paneli podłogowych na całym niemal świecie. Po wykładzie uczestnicy wycieczki mogli skorzystać z poczęstunku oraz otrzymali pakiety z pamiątkami od firmy.
Wyjazd został oceniony jako bardzo ciekawy zarówno przez uczniów, jak i towarzyszących im nauczycieli.

wizyta w krono

Fotorelacja z pobytu >>> ALBUM

Zapisz

Zapisz

Zapisz