Font Size

Profile

Cpanel

2017.10.27 - Wyniki zawodów szkonych III Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich

W zawodach szkolnych, które odbyły się 16 października 2017 r., wzięło udział 67 uczniów naszej szkoły. Z przyjemnością informujemy, że do zawodow okręgowych zakwalifikowali się następujący uczniowie.

  1. Wilk Natalia klasa 4be
  2. Pawelczak Ewa klasa 4be
  3. Swereda Jakub klasa 3ces
  4. Timoszyk Kamil klasa 2be
  5. Szutta Hubert klasa 4 ae
  6. Krzaczkowski Filip klasa 3ae
  7. Szymkowiak Jędrzej klasa 3be

GRATULUJEMY! ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

Zawody okręgowe odbędą się w Nowym Tomyślu 16 listopada 2017 roku. Serdecznie gratulujemy uczniom i zapraszamy na konsultacje przygotowujące do kolejnego etapu. Pierwsze spotkanie informacyjne – wtorek 31 października długa przerwa sala 204.

Dorota Ziembińska-Maj
Helena Lewandowska