Font Size

Profile

Cpanel

2017.10.02 - Pola nadziei 2017

sloneczkoAKCJA WOLONTARIATU    

Żonkil – międzynarodowy symbol nadziei

Już po raz dziewiąty zielonogórskie Hospicjum im. Lady Ryder of Warsaw zorganizowało akcję, pt. „Pola Nadziei”. Wolontariusze z naszej szkoły również włączyli się do sobotniej akcji – 30 września 2017r. i posadzili żonkile przed Urzędem Miasta .Ta kampania przypominać ma nam o ludziach cierpiących, oczekujących naszej pomocy i opieki w trudnym okresie odchodzenia z tego świata. W tym dniu tysiące ludzi na całym świecie sadzi żonkile. Jest to symboliczny akt solidarności z umierającymi na choroby nowotworowe

Za symboliczną złotówkę u nas w szkole można nabyć jedną cebulkę żonkila. Kwiaty można posadzić przed domem, we własnym ogrodzie, po prostu wszędzie. Można je będzie kupić   codziennie podczas długiej przerwy w sali 304a. Zebrane środki wspomogą Hospicjum im. Lady Ryder. Dziękujemy uczniom za zaangażowanie w akcję i poświęcony czas wolny.

żonkil                                                                           Anna Przemyślańska
Piotr Tchórzewski

 

polanadziei 2017                                                 

Więcej zdjęć>>> Album

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

ZapisZZapisz

Zapisz

Zapisz