Font Size

Profile

Cpanel

2017.04.12 - Krystian, Radek i Rafał z tytułami finalistów XI. Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Dnia 31. marca w siedzibie Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu odbyła się uroczysta Gala podsumowująca IX. Ogólnopolską Olimpiadę Logistyczną. Nie mogło na niej zabraknąć uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Zielonej Górze.
W obecności sponsorów – przedstawicieli wiodących przedsiębiorstw logistycznych, władz i wykładowców Wyższej Szkoły Logistyki, przedstawicieli Instytutu Logistyki i Magazynowania, Fundacji GS1 Polska oraz mediów branżowych i edukacyjnych ogłoszono listę najlepszych młodych logistyków w kraju.

Finaliści OL 2017

Z satysfakcją informujemy, że w tegorocznych zmaganiach Olimpiady Krystian Janus z klasy IV EL (22 miejsce), Radosław Przespolewski z klasy III GL (28 miejsce) i Rafał Trafała z klasy IV FL (35 miejsce) uzyskali tytuły finalistów. Uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe (m.in. markowe słuchawki bezprzewodowe) oraz zwolnienie z części pisemnej egzaminu zawodowego.

Krystian Janus Radosław Przespolewski Rafał Trafała

 IX edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej pod wieloma względami była wyjątkowa. Świadczy o tym rekordowa liczba uczestników:

  • etap szkolny 7806,
  • etap okręgowy 712,
  • etap centralny 60.

Nasi uczniowie znaleźli się tym samym w elitarnym gronie młodych logistyków w kraju. Trud kilkumiesięcznych przygotowań został uwieńczony wspaniałym rezultatem i cennymi nagrodami. Tak znaczący sukces to mocny punkt w CV, który wielu finalistom może otworzyć drzwi do kariery zawodowej.

Opiekunem naukowym olimpijczyków był p. Sławomir Kruszelnicki.

GRATULUJEMY!!!!

Więcej zdjęć >>> Galeria

Zespół nauczycieli przedmiotów logistycznych

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz