Font Size

Profile

Cpanel

2017.04.11 - Natalia Charowska laureatką IX. Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej

W dniach 3-6 kwietnia 2017 r. w Zespole Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu odbył się etap centralny IX. Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Sportu i Turystyki.  

Organizatorami  olimpiady są corocznie: Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy, Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich w Kołobrzegu i Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego.

W finale uczestniczyło 39 najlepszych adeptów sztuki hotelarskiej z całego kraju, którzy zostali wyłonieni w trakcie zmagań w eliminacjach okręgowych. Etap centralny olimpiady był podzielony na dwie części. Pierwsza składała się z testu zawierającego 100 pytań zamkniętych. W tym roku tematem przewodnim była„Wyposażenie techniczne w hotelarstwie”. Druga część polegała na obsłudze gości w recepcji hotelowej w wybranym języku obcym oraz na obsłudze gościa w restauracji hotelowej. 

1 Natalka 2 Natalka OWH

 Do etapu centralnego zakwalifikowała się uczennica Zespołu Szkół Ekonomicznych z Zielonej Góry – Natalia Charowska, która uzyskała tytuł jedynej laureatki IX. Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej z województwa lubuskiego.

3 OWH 2017

Uczestnikom  olimpiady  zapewniono  wiele  atrakcji  m.in.:  zajęcia  integracyjne, pokazy i warsztaty gastronomiczne, wycieczki do nowoczesnych kołobrzeskich hoteli Leda SPA**** i Diva SPA****

Gratulujemy serdecznie uzyskania tytułu laureatki Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej i życzymy zarówno Natalii, jak i nauczycielom biorącym udział w przygotowaniach uczniów do Olimpiady, kolejnych sukcesów.

Więcej zdjęć >>> Galeria

Beata Powchowicz
Zespół Nauczycieli Hotelarstwa i Turystyki