Font Size

Profile

Cpanel

2017.04.10 - Ośmiu wspaniałych

logo osemkiMiło mi poinformować, że nasza uczennica z kl.3d Urszula Napora została laureatką  w Samorządowym Konkursie Nastolatków „Ośmiu wspaniałych”,a Maciej Maciejewski  z  kl.3g otrzymał wyróżnienie. Uroczystość podsumowująca miejską edycję odbyła się 4 kwietnia 2017 r. w Sali Ślubów zielonogórskiego Ratusza. Ula i Maciek zostali wyróżnieni  za szczególne zaangażowanie w wolontariat i odebrali z rąk  Pani  wiceprezydent  W.Haręźlak dyplomy i nagrody rzeczowe.

 osmiu 2017

A.Przemyślańska

Więcej zdjęć >>> Galeria

Konkurs „Ośmiu wspaniałych” odbył się już po raz 27. Jak mówi jego organizatorka Bogusława Breitkopf z Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli - dzieci i młodzież wciąż są chętni do pomocy. Więcej >> Gazeta Lubuska

Miło mi poinformować, że nasza uczennica z kl.3d Urszula Napora została laureatką w Samorządowym Konkursie Nastolatków „Ośmiu wspaniałych”,a Maciej Maciejewski  z kl.3g otrzymał wyróżnienie.Uroczystość podsumowująca miejską edycję odbyła się 4 kwietnia 2017 r. w Sali Ślubów zielonogórskiego Ratusza. Ula i Maciek zostali wyróżnieni za szczególne zaangażowanie w wolontariat i odebrali z rąk  Pani  wiceprezydent  W.Haręźlak dyplom y i nagrody rzeczowe.

 

                                                                                                                             A.Przemyślańska

Zapisz

Zapisz

Zapisz