Font Size

Profile

Cpanel

2017.04.10 - Michał walczy dalej!

Awans do etapu centralnego XLIII Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości!

0

23 marca 2017r. w II Liceum Ogólnokształcącym w Gorzowie Wielkopolskim odbył się etap okręgowy XLIII Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości – Blok B, pod patronatem Polskiego Związku Stowarzyszeń Wynalazców i Racjonalizatorów. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 3gl Klaudia Szukalska i Michał Kurpisz oraz 3hl Michał Leśniak. Opiekunem był p. Sławomir Kruszelnicki.

0045

Miło nam zakomunikować, że Michał Leśniak awansował do etapu centralnego, który odbędzie się w dniach 02-04 czerwca w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Warto odnotować, że Klaudia Szukalska „otarła się o finał” zajmując w etapie okręgowym wysokie 4 miejsce.

Olimpiada ma charakter naukowo - techniczny i ma na celu zainteresowanie młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych tematyką innowacyjności, nabyciem praktycznych umiejętności związanych z dokonywaniem i zgłaszaniem projektów wynalazczych, aktywizacją twórczego myślenia oraz edukacją o charakterze badawczym, usprawniającym, konstrukcyjnym bądź technologicznym. Efektem takich działań jest zachęcenie uczestników Olimpiady do podejmowania samodzielnych działań o charakterze proinnowacyjnym, jak i również poszerzenie ich wiedzy.

Trzymamy kciuki za Michała i życzymy powodzenia podczas finałowego etapu Olimpiady!

Więcej >>> Galeria zdjęć

Zespół nauczycieli przedmiotów logistycznych

Zapisz

Zapisz

Zapisz