Font Size

Profile

Cpanel

2017.04.03 - Akcja wolontariatu - Młoda krew ratuje życie

WOL28 marca b.r. młodzież naszej szkoły oddała krew. Do akcji przyłączyli się również nauczyciele: p. H. Puk,  p. K. Taraszkiewicz, p.Ł. Chamera i p. Sz. Nużyński.
Stację krwiodawstwa urządzono w małej Sali gimnastycznej. Chętnych było bardzo wielu, krew oddało 35 osób, które spełniły surowe wymogi formalne.

DSCN1051 DSCN1052

Dziękuję bardzo za wzięcie udziału w akcji, zaznaczając z satysfakcją, że nasi uczniowi po raz kolejny mocno zaangażowali się w nią. Zabieg był bezbolesny, a każda osoba otrzymała  ustawowy ekwiwalent.

KREWPrzypominam, że chętni, którzy z różnych względów nie mogli oddać tego dnia krwi, mogą to uczynić od pon. do pt. w godz. od 7.00—14.00 w Stacji Krwiodawstwa przy ulicy Zyty 21 w Zielonej Górze.                                       
                                                                            

Anna Przemyślańska

Więcej >>> Galeria zdjęć

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz