Font Size

Profile

Cpanel

2017.03.15 - II etap Olimpiady o Ubezpieczeniach Społecznych

ZUS„Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”

Pod takim hasłem 14 marca 2017 roku w auli Urzędu Miasta w Zielonej Górze odbył się II etap Olimpiady wiedzy o ubezpieczeniach społecznych. Szkołę naszą reprezentowali uczniowie z klas drugich, którzy zostali wyłonieni podczas etapu szkolnego Olimpiady.
Utworzyli 3 osobowy zespół w składzie:

  • Patrycja Baka       – klasa 2ae
  • Maciej Pachulski   – klasa 2ae
  • Jędrzej Szymkowiak – klasa 2be

Razem z pozostałymi uczestnikami z 23 szkół naszego województwa zmagali się z trudnymi zagadnieniami dotyczącymi ubezpieczeń społecznych. Dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły na Olimpiadzie i życzymy dalszych sukcesów.

2 olimp ubezp olimp ubezp

 

dyplom zus

Opiekunowie Olimpiady

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz