Font Size

Profile

Cpanel

2017.03.08 - Dzień Wiosny

Kochani uczniowie, drodzy nauczyciele!

butterfly 1127666 1920

Z okazji Dnia Wiosny, czyli 21 marca, Samorząd Szkolny chciałby zachęcić Was do wspólnej zabawy! Niestety ze względów bezpieczeństwa nie możemy zorganizować grillowania. Plan dnia uległ małej zmianie, ale w dalszym ciągu będziemy się wspaniale bawić.

Nasza propozycja:

- od godziny 10:00 planujemy wspólne śpiewanie w świetlicy czyli Karaoke na wesoło. Klasy indywidualnie ustalają zejścia z nauczycielem uczącym.

- o godzinie 10:30- kreatywny pokaz klasowych przebrań. Najliczniej i najciekawiej przebraną klasę czeka nagroda:). Zapraszamy do świetlicy uczniów poszczególnych klas, którzy będą chcieli zaprezentować swoje stroje. Konkurs ma charakter międzyklasowy.

- od godziny 11:30 mecz uczniowski (siatkówka), chętnych zachęcamy do zapisywania się w gabinecie p. Pedagog.

- na zakończenie wspólny taniec (belgijka) na placu za szkołą, który będzie nagrywany przez Pana Chamerę i Pana Taraszkiewicza.

Serdecznie zapraszamy

Samorząd Uczniowski

wraz z opiekunami

Zapisz